SAXOKID

Christoph Kuhn
Christoph Kuhn
23/01/2023
The best Saxophonist I know for events and party’s. He was a great addition, actually the main act together with a DJ at my 30s birthday party and at my friends wedding. Just incredible, he brought the room and the crowds to celebrate, dance and have amazing memories.
Vojta Guranyi
Vojta Guranyi
23/01/2023
Saxokid vždy byl, je a bude první volba v případě, že hledám vhodný hudební program nebo jen hudební podkres na různé typy eventů. Skvělá komunikace, flexibilita, spolehlivost!
Eva Semeráková
Eva Semeráková
23/01/2023
skvělá spolupráce, určitě ji brzy zopakujeme. 🙂
Zámek Dětenice
Zámek Dětenice
22/01/2023
Saxokida na svatby moc doporucujeme
Andre Moretti
Andre Moretti
20/01/2023
Profesionál každým coulem. Jsem moc rád, že jsem měl několikrát možnost se Saxokidem spolupracovat. Pro mě jeden z nejlepších performance pro hudební a klubovou scénu.
Event US
Event US
20/01/2023
Oslovili jsme Vojtu Sedláka s jeho saxo show na maturitní ples. Velký klobouček, protož jeho show byla dechberoucí, jedním slovem skvělá! Tomu všemu předcházelo přátelské jednání a celkově skvělá spolupráce. Pokud bude další příležitost, určitě opět Vojtu oslovíme.
e r
e r
20/01/2023
Vojta, Saxokid, je skvělý. Jeho vystoupení je na vysoce profesionální úrovni, stejně jako Vojtův přístup k dané spolupráci celkem. Moc děkujeme za vystoupení na firemní akci a těšíme se na další.
Dasa V
Dasa V
20/01/2023
Neskutečně milá spolupráce, báječná domluva a hlavně velmi krásné a profesionální vystupování a samotné vystoupení byla skutečně „třešinka na dortu“ – opravdu nezapomenutelný zážitek

Můj příběh

Jmenuji se Vojtěch Sedlák a v roce 1993 jsem se narodil v jihočeském Táboře. Od dětských let jsem fascinován hudbou a díky mé rodině, která mi umožnila rozvíjet můj muzikální talent, jsem se po krátké době stal součástí uznávaného swingového orchestru.
Když mi bylo patnáct let, vydal jsem se vlastní cestou s velkým snem:

Živit se tím, co miluji a svou hudbou bavit fanoušky po celém světě.

V roce 2010 vzniklo jméno SAXOKID, tedy saxofonové dítě, a právě od té doby píši pod tímto pseudonymem svůj příběh.

booking@saxokid.com / +420 725 721 076

Svatby

Je to jeden z nejkrásnějších dní Vašeho života. Pojďme se postarat o to, ať stojí za to!

Firemní eventy

Dotvořím prestižní atmosféru Vašeho eventu.

Maturitní plesy

Pojďme společně oslavit Váš maturák!

Soukromé oslavy

Saxofon je o neskutečné energii. Nezapomenutelný zážitek. Vidíme se u Vás!

Svatby

Svatební den zažijete se svou polovičkou jen jednou za život. Všechny páry si ho chtějí užít a oslavit jej se svými blízkými. Takový den je speciální sám o sobě, nicméně každý chce mít tu svatbu, která je něčím výjimečná a o které se bude ještě dlouho mluvit. Představte si takovou událost bez hudby. Nemyslitelné, že?

Jako profesionální hudební umělec mohu Váš svatební den obohatit nejen o doprovodnou hudbu k obřadu nebo večerní vystoupení, možností je spousta. Méně je více. Proto nedoporučuji využít mých služeb na celý svatební den, ale pouze na vybranou část dne, nebo například dvě po sobě jdoucí části.

Možnosti jsou seřazené dle oblíbenosti klientů a mých doporučení, vycházejících ze zkušeností při účasti na 200+ svatbách:

První tanec

Představte si svůj první novomanželský tanec na svou oblíbenou píseň v romantickém saxofonovém podání. Ve večerních hodinách stojí svatebčané v kruhu s prskavkami v rukou a uprostřed tančíte vy. Prvním tancem je novomanželský ploužák, pak tančí nevěsta s otcem a ženich s matkou a nakonec se připojí i svatebčané. Chvíli po zapojení svatebčanů se romantické linutí saxofonu změní v pořádnou večerní party.

Vystoupení na večerní party

Hosté se baví, zábava je rozjetá, atmosféra je uvolněná. Oblíbenou variantou klientů je mé večerní vystoupení se svítícím saxofonem, které trvá zhruba 20 až 30 minut. Osvětlení saxofonu je neobvyklé zpestření, na které se dobře dívá, vřele tuto variantu doporučuji.

Svatební obřad

Tato volba je rozhodně neotřelá a zajímavá. Romantický hudební podkres saxofonu hraje při nástupu svatebčanů, a následně ženicha s matkou a nevěsty s otcem, k oltáři. Pak při začátku samotného obřadu hudba utichne.

Přivítání svatebčanů

Přivítejte své přijíždějící hosty na svatbu stylově. Na místě konání svatby, před samotným obřadem, vystupují svatebčané z auta a rovnou jsou vtaženi do nadcházející atmosféry za zvuků živé saxofonové hudby.

Gratulace

Novomanželé jsou již oddáni a nyní se tvoří fronta svatebčanů ke gratulaci. Tato část svateb bývá taková trochu chaotická, lidé stojí ve frontě a čekají než se na ně dostane řada. I zde je možnost použít saxofon jako hudební podkres.