SAXOKID

Štěpánka Humlová
Štěpánka Humlová
20/02/2023
Vojtěcha rozhodně doporučuji! Profesionál každým coulem. Pokud sháním na akci někoho za saxofon, obracím se vždy nejprve na SaxoKid. Štěpánka – produkční
Karolína Terkošová
Karolína Terkošová
13/02/2023
Saxokid nám hrál na našem maturitním plese a bylo to skvělé. Pán je moc sympatický a je s ním skvělá komunikace!! Moc doporučujeme na jakoukoliv akci!!
Christoph Kuhn
Christoph Kuhn
23/01/2023
The best Saxophonist I know for events and party’s. He was a great addition, actually the main act together with a DJ at my 30s birthday party and at my friends wedding. Just incredible, he brought the room and the crowds to celebrate, dance and have amazing memories.
Vojta Guranyi
Vojta Guranyi
23/01/2023
Saxokid vždy byl, je a bude první volba v případě, že hledám vhodný hudební program nebo jen hudební podkres na různé typy eventů. Skvělá komunikace, flexibilita, spolehlivost!
Eva Semeráková
Eva Semeráková
23/01/2023
skvělá spolupráce, určitě ji brzy zopakujeme. 🙂
Zámek Dětenice
Zámek Dětenice
22/01/2023
Saxokida na svatby moc doporucujeme
Andre Moretti
Andre Moretti
20/01/2023
Profesionál každým coulem. Jsem moc rád, že jsem měl několikrát možnost se Saxokidem spolupracovat. Pro mě jeden z nejlepších performance pro hudební a klubovou scénu.
Event US
Event US
20/01/2023
Oslovili jsme Vojtu Sedláka s jeho saxo show na maturitní ples. Velký klobouček, protož jeho show byla dechberoucí, jedním slovem skvělá! Tomu všemu předcházelo přátelské jednání a celkově skvělá spolupráce. Pokud bude další příležitost, určitě opět Vojtu oslovíme.

Obratem Vám pošlu nabídku

Kontaktujte mě a objednejte to nejlepší saxofonové vystoupení

booking@saxokid.com / +420 725 721 076

Můj příběh

Vychutnejte si fascinující světelnou show od SAXOKIDa. Přenesete se do světa ohromujících vizuálů a elektrizujících vystoupení, když předvádím svůj speciálně vyrobený světelný Jacket z Las Vegas. Obohaťte svou akci tímto oslnivým spektaklem noční show a udělejte z ní nezapomenutelný zážitek pro vaše publikum. Rezervujte si hned a nechte magii světel a hudby ožít na vaší příští akci!

Jmenuji se Vojtěch Sedlák a v roce 1993 jsem se narodil v jihočeském Táboře. Od dětských let jsem fascinován hudbou a díky mé rodině, která mi umožnila rozvíjet můj muzikální talent, jsem se po krátké době stal součástí uznávaného swingového orchestru.
Když mi bylo patnáct let, vydal jsem se vlastní cestou s velkým snem:

Živit se tím, co miluji a svou hudbou bavit fanoušky po celém světě.

V roce 2010 vzniklo jméno SAXOKID, tedy saxofonové dítě, a právě od té doby píši pod tímto pseudonymem svůj příběh.

SAXOKID se narodil ve městě Tábor, v srdci Evropy, ze kterého odstartoval hudební cestu, která ho posunula na mimořádné vrcholy úspěchu. S jeho nakažlivou energií a nepopiratelným talentem se SAXOKID stal jedním z nejuznávanějších saxofonistů v hudební scéně.

Jeho průlom přišel v roce 2016 s písní „Summer Love“, kterou nahrál ve spolupráci s britským producentem Soco. Tato skladba rychle získala přes milion streamů. Od té doby SAXOKID pokračuje v hypnotizujících vystoupeních a spolupracích s renomovanými producenty z Finska, Velké Británie, Holandska, Německa a dalších zemí. Jeho spolupráce získaly miliony zhlédnutí, což svědčí o jeho výjimečném umění.

Jedním z nejvýznamnějších úspěchů SAXOKIDA je jeho spolupráce se skupinou Alora & Senii na skladbě „Down by the Ocean“. Tato okouzlující skladba zaznamenala obrovský úspěch a na Spotify získala více než 4 miliony poslechů. Skladba ukazuje SAXOKIDOVO schopnost tvořit hudbu, která rezonuje u posluchačů a získává široký ohlas . SAXOKIDOVU vášeň pro hudbu nelze zastavit a jeho oddanost tomuto umění přitahuje pozornost velkých společností, jako jsou Microsoft, Cartier, Tiffany & Co. , Hennessy, Red Bull, Moët & Chandon a mnohých dalších. Jeho hudební putování ho zavedlo po celém světě, kde objevil různorodé hudební krajiny, které ho inspirují.

S více než 200 vys toupeními v pres tižních hudebních klubech, hotelech a místech po celé Evropě a nezapomenutelnými vystoupeními na Maledivách, v Dubaji, Kataru, Indii, Mauriciu a dalších zemích, SAXOKID zanechal nevymazatelnou s topu na mezinárodní hudební scéně. Zvlášť si získal pozornost jako rezidentní performer při slavnostním otevření hotelu ME Dubai, navrženého legendární architektkou Zahou Hadid, čímž si ještě více utvrdil svou reputaci vyhledávaného umělce.

 

Firemní eventy

Dotvořím prestižní atmosféru Vašeho eventu.

Maturitní plesy

Pojďme společně oslavit Váš maturák!

Soukromé oslavy

Saxofon je o neskutečné energii. Nezapomenutelný zážitek. Vidíme se u Vás!

Obratem Vám pošlu nabídku

Kontaktujte mě a objednejte to nejlepší saxofonové vystoupení

booking@saxokid.com / +420 725 721 076